Star Girl: Colors of Spring

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut cihaza göre değişir
  • Version cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Animoca
Star Girl: Colors of Spring oyununu kızlarınıza hediye ederek onları çok mutlu edebilirsiniz. Kızlarını bu mükemmel oyuna bayılacaklar.

Star Girl: Colors of Spring oyununu kızlarınıza hediye ederek onları çok mutlu edebilirsiniz. Kızlarını bu mükemmel oyuna bayılacaklar.

Star Girl: Colors of Spring oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek kızlarınızın mükemmel kıyafet tasarımları yapabilecekleri ve bu tasarımları kendilerine uygulamak için de fikirler alabilecekleri bu oyun ile eğlencenin tadını çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Oyunun menüsünde 50' den fazla kıyafet seçeneği bulunuyor. Bunları birbirinden şık ayakkabı, çanta ve aksesuar seçeneklerinden en çok uyumlu olacak olanları ile kombine edecek ve onlara bambaşka, sıra dışı tarzlar yaratacak. Sonra onların yarışmaya girmesini ve birinci olarak ödül almasını sağlayacak ve ünlü dergilerin kapak kızları olmalarını sağlayacak. Onları etkilendikleri erkekler ile flört ettirecek ve çeşitli aktiviteler ile eğlenceli saatler geçirecekler. Bu mükemmel oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Star Girl: Colors of Spring indir